Tc İle Haciz Sorgulama

E devlet sitesinden artık birçok şey yapılabilir. Özellikle ekonomik sıkıntıda olanların çoğu acaba hakkımda açılan haciz işlemler var mıdır yoksa haciz işlemlerinde durum nedir gibi birçok farklı bilgilere nasıl ulaşabileceğinizi araştırdık ama bulamadık.

TC ile haciz sorgulama için yapacağınız uygulamalar maalesef internet sitesinde bulunmuyor. Bunun için size bir ücretli bilinmeyen numaralar yardım ediyor ama bu numarada bir hayli yüksek ücretler ile size fatura kesmiş oluyor. Eğer ben yine de arayarak öğrenmek istiyorum derseniz 11870 numarasından öğrenebilirsiniz.

Tc İle Haciz Sorgulama

Bu numarayı aradığınız haciz sorgulama işlemleriniz için bilgi alabilirsiniz. Eğer bu kötü durumları yaşıyorsanız ve her an korku ile hareket ediyorsanız, bu numarayı arayarak en durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. İlerleyen günlerde e devlet sitesinde haciz sorgulama olup olmadığını bilemeyiz ama uzun bir süre daha bunun yer almayacağı kesin. Bu dertten mustarip olan birçok kişi biran önce bu uygulamanın yürürlüğe girmesini bekliyorsa da henüz bir adım atılmamış gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Ad Soyad İle TC Kimlik Bilgileri Sorgulama Bulma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

sponsorlu reklamlar

2 yorum

  1. tüm borçlarımı öğrenmek istiyorum

  2. tüm borçlarımı öğrenmek istiyorum

Yorumunuzu yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>